Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Berisha shkëlqen me dy golësh në fitore

Berisha shkëlqen me dy golësh në fitore


3 April, 2021 @18:25

Bernard Berisha ka shkëlqyer sot në ndeshjen ku skuadra e tij, Akhmat Grozny, shënoi fitore me rezultat të thellë 0-5 ndaj skuadrës Krasnodar në kuadër të kampionatit rus.

Dy nga pesë golat e Groznyt u shënuan pikërisht nga Berisha, të cilit i mjaftoi inkuadrimi nga minuta 37’ për të treguar vlerat e veta.

Berisha shënoi golin e tretë (51’) dhe të katërt (68’) të skuadrës së tij në këtë ndeshje, që e rrit në tetë numrin e përgjithshëm të golave të shënuar nga ai në këtë stinor të kampionatit rus.

 


 
Të gjitha lajmet nga International