Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

IPSWICH TOWN

Bersant Celina startues në duelin e ekipit të tij

Bersant Celina startues në duelin e ekipit të tij


25 September, 2021 @15:10

Futbollisti i Kosovës, Bersant Celina, është në formacionin startues të ekipit të tij Ipsëich për përballje ndaj Sheffield Wednesday sot.

Celina kaloi nga Dijon në Ipswich, ndërsa ekipi i tij garon në League One të Anglisë.

Ipswich


 
Të gjitha lajmet nga Premier League