Të gjitha lajmet

BUNDESLIGA 2

Besar Halimi shënon për Sandhausen (VIDEO)

Besar Halimi shënon për Sandhausen (VIDEO)


20 February, 2021 @13:26

Në ndeshjen që po luhet momentalisht në Bundesliga 2 mes Paderbornit dhe Sandhausenit, gol për skuadrën mysafire në minutën e 15’ ka shënuar Besar Halimi, mesfushori i përfaqësueses së Kosovës.

Momentalisht po zhvillohet minuta e 27’ dhe Sandhauseni po udhëheq me golin e Halimit.

Golin mund ta shikoni në videon e mëposhtme:


BUNDESLIGA

Dortmund dëshirojnë ta mbajnë Haaland para Sancho

Bundesliga/Transfere

Dortmund dëshirojnë ta mbajnë Haaland para Sancho

20/02/21 @ 12:00

BUNDESLIGA

Forma e André Silva problem për Jovic

Bundesliga

Forma e André Silva problem për Jovic

19/02/21 @ 21:45

TRANSFERIM I MUNDSHËM

Coman dëshiron të mbetet tek Bayern Munchen

Bundesliga

Coman dëshiron të mbetet tek Bayern Munchen

19/02/21 @ 20:33

BUNDESLIGA

Hummels: Nuk kam menduar kurrë se do të luaj në Bundesligë

Bundesliga

Hummels: Nuk kam menduar kurrë se do të luaj në Bundesligë

17/02/21 @ 17:42

LEIPZIG-LIVERPOOL, PLAYER RATINGS

Leipzig-Liverpool, notat e futbollistëve

Champions League/Premier League/Bundesliga

Leipzig-Liverpool, notat e futbollistëve

16/02/21 @ 23:19

LEIPZIG 0-2 LIVERPOOL

Salah-Mane dënojnë Leipzigun

Champions League/Premier League/Bundesliga

Salah-Mane dënojnë Leipzigun

16/02/21 @ 23:03

TRANSFER

Andre Silva ka marrë vëmendjen e top klubeve

Bundesliga/Transfere

Andre Silva ka marrë vëmendjen e top klubeve

16/02/21 @ 21:50

BUNDESLIGA

Alaba largohet nga Bayern

Bundesliga

Alaba largohet nga Bayern

16/02/21 @ 14:50

TRANSFER

Qesha kur pashë kontratën e Messit te Barcelona

Bundesliga/La Liga

Qesha kur pashë kontratën e Messit te Barcelona

16/02/21 @ 11:20

TALK SPORT

Manchester City interesohet për Alaba

Premier League/Bundesliga/Transfere

Manchester City interesohet për Alaba

16/02/21 @ 09:39


Të gjitha lajmet nga Bundesliga