Të gjitha lajmet

STAMBOLL

Besiktas vihet pas Hulkut

Besiktas vihet pas Hulkut


22 January, 2021 @23:22

Skuadra bardhezi nga Stambolli, Besiktas, i është vënë pas sulmuesit brazilian Hulk.

Hulk, që ka bërë karrierë te Porto e Zenit pas viteve të kaluara në Kinë, ka shkëputur kontratën me ekipin e tij Shanghai Shenhua.

Drejtuesit e Besiktasit kanë thënë për NTV Spor sot se nëse arrihet marrëveshja e pranueshme për ekipin, atëherë do të shikojnë mundësinë për të transferuar brazilianin 34-vjeçar të njohur për goditje të forta.

Më parë, shqiponjat e Stambollit shikonin mundësinë për të tranferuar sulmuesin kroat me përvojë, Mario Mandzukic, por ai la ekipin arab për të shkuar në Milan, ku u zyrtarizua ditë më parë.


TAULANT XHAKA

Taulant Xhaka operohet me sukses

International/Sportistë shqiptarë në botë

Taulant Xhaka operohet me sukses

03/02/21 @ 15:36

MARSEILLE

Villas-Boas shkarkohet nga Marseille

Ligue 1/International/Transfere

Villas-Boas shkarkohet nga Marseille

02/02/21 @ 19:19

FUTBOLLISTI I KOSOVËS

Një ditë pas pranimit, reprezentuesi i Kosovës kalon në ligën izraelite

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Një ditë pas pranimit, reprezentuesi i Kosovës kalon në ligën izraelite

02/02/21 @ 19:02

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Marcos Rojo largohet nga Manchester Unitedi

Premier League/International/Transfere

Zyrtare: Marcos Rojo largohet nga Manchester Unitedi

02/02/21 @ 16:55

HATAY 1-2 FENERBAHÇE

Debuton Ozil, ndikon direkt në fitore dhe Fenerbahçe shton avantazhin në krye

International

Debuton Ozil, ndikon direkt në fitore dhe Fenerbahçe shton avantazhin në krye

02/02/21 @ 16:18

KOSOVA

Për kualifikimet e Botërorit, shqyrtohet rikthimi i “Dardanëve” në tribuna

FFK Superliga/Përfaqësuesja/International

Për kualifikimet e Botërorit, shqyrtohet rikthimi i “Dardanëve” në tribuna

02/02/21 @ 14:25

SCOTTISH PREMIERSHIP

Kamberi rikthehet në Skoci

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kamberi rikthehet në Skoci

02/02/21 @ 11:08

PREMIER LEAGUE

Përfundon sezoni për Joel Matip

Premier League/International

Përfundon sezoni për Joel Matip

02/02/21 @ 10:59

TURQIA

Arb Manaj ndërron ambient

International/Sportistë shqiptarë në botë

Arb Manaj ndërron ambient

02/02/21 @ 10:20

PAGA

Armando Sadiku, milioner në Bolivar

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Armando Sadiku, milioner në Bolivar

02/02/21 @ 09:16


Të gjitha lajmet nga International