Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO GOLI

Broja shton epërsinë e Southampton

Broja shton epërsinë e Southampton


11 January, 2022 @21:56

Sulmuesi i Shqipërisë Armando Broja ka vazhduar me gola në Premier League, derisa sonte ka shënuar në portën e Brentford për ta bërë rezultatin 3-1 në të mirë të ekipit të tij.

Ndeshja po vazhdon ende, ndërsa goli i Brojës mëposhtë.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League