Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Caktohet data për shortin e gjysmëfinaleve në Kupë

Caktohet data për shortin e gjysmëfinaleve në Kupë


19 March, 2021 @17:12

Dy skuadrat e Superligës, Prishtina dhe Llapi, si dhe dy të Ligës së Parë, Dukagjini dhe Istogu, janë gjysmëfinalistët e Kupës së Kosovës në këtë edicion.

Çiftet gjysmëfinale do të bëhen të ditur më 23 mars, në shortin që do të hidhet në ora 12:00 në hapësirat e stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ndeshjet gjysmëfinale që do të zhvillohen gjatë muajit prill, do të jenë me sistemin vajtje-ardhje.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës