Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ALL TIME SCORING LIST

Carmelo Anthony në TOP 10 në histori të NBA-së

Carmelo Anthony në TOP 10 në histori të NBA-së


4 May, 2021 @10:05

Portland Trail Blazers u mposht nga Atlanta Hawks me rezultat 123-114.

Por për Carmelo Anthonyn ishte një ndeshje historike.

Ylli veteran i Portlandit, luajti me 14 pikë dhe hyri në TOP 10 koshashënuesit më të mirë të NBA-së.

Anthony me 27 mijë e 314 pikë u vendos në pozitën e 10, derisa është shumë afër ta kalojë legjendën Moses Malone në pozitën e nëntë që është me 27 mijë e 409 pikë.


GAME 5: RAHOVECI - YLLI

Rahoveci sonte kërkon të thyejë barrierën gjysmëfinale

FBK Superliga

Rahoveci sonte kërkon të thyejë barrierën gjysmëfinale

04/05/21 @ 09:56

GAME 5: PRIZRENI - YLLI

Ponte Prizreni - Peja, fituesi në finale

FBK Superliga

Ponte Prizreni - Peja, fituesi në finale

04/05/21 @ 09:23

PEJA

‘Shqiponjat’ motivojnë lojtarët e Pejës në stërvitje

FBK Superliga

‘Shqiponjat’ motivojnë lojtarët e Pejës në stërvitje

03/05/21 @ 19:06

NEW BASKET

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22

FBK Liga e Parë

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22

03/05/21 @ 15:57

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Rahoveci

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Ylli - Rahoveci

03/05/21 @ 00:49

FOTIS TAKIANOS

Takianos: Dallimet janë të vogla, fusha vendase nuk është avantazh i madh

FBK Superliga

Takianos: Dallimet janë të vogla, fusha vendase nuk është avantazh i madh

03/05/21 @ 00:22

ADIS BECIRAGIC

Humbja nga ndeshja e parë i dhemb më shumë se humbja e fundit

FBK Superliga

Humbja nga ndeshja e parë i dhemb më shumë se humbja e fundit

03/05/21 @ 00:04

ARBNOR RIFATI

Rifati me këmbë në tokë, pa eufori nga fitorja e thellë

FBK Superliga

Rifati me këmbë në tokë, pa eufori nga fitorja e thellë

02/05/21 @ 23:44

LAKERS - SUNS

Davis shpërthen pas lëndimit

NBA

Davis shpërthen pas lëndimit

10/05/21 @ 11:13

DALLAS - CAVALIERS

Dallas Mavericks vazhdon formën e mirë, mposht Cleveland Cavaliers

NBA

Dallas Mavericks vazhdon formën e mirë, mposht Cleveland Cavaliers

08/05/21 @ 13:13

NBA

LeBron James pas 20 ndeshjeve kthehet me humbje

NBA

LeBron James pas 20 ndeshjeve kthehet me humbje

01/05/21 @ 12:45

NBA

Nga 2010 për herë të parë në Play Off

NBA

Nga 2010 për herë të parë në Play Off

29/04/21 @ 10:13

UTAH JAZZ

Dwyane Wade bëhet njëri prej pronarëve të Utah Jazzit

NBA

Dwyane Wade bëhet njëri prej pronarëve të Utah Jazzit

16/04/21 @ 23:53

JAZZ - PACERS

Lideri i Perëndimit fiton ndeshjen, humb super yllin

NBA

Lideri i Perëndimit fiton ndeshjen, humb super yllin

16/04/21 @ 23:48

LAKERS - CELTICS

Boston fiton derbin ndaj Lakers

NBA

Boston fiton derbin ndaj Lakers

16/04/21 @ 08:30

HALL OF FAME

Michael Jordan përfaqëson Kobe Bryantin në Hall Of Fame

NBA

Michael Jordan përfaqëson Kobe Bryantin në Hall Of Fame

15/04/21 @ 21:10

OKC - WARRIORS

Curry i pakapshëm, me statistika mahnitëse sot

NBA

Curry i pakapshëm, me statistika mahnitëse sot

15/04/21 @ 10:31

GRIZZLIES - MAVS

Doncic maestral shënon për fitore

NBA

Doncic maestral shënon për fitore

15/04/21 @ 10:24


 
Të gjitha lajmet nga NBA