Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

CdS: 4 skuadra kërkojnë Marash Kumbullën

CdS: 4 skuadra kërkojnë Marash Kumbullën


28 December, 2021 @19:11

Qendërmbrojtësi i Shqipërisë, Marash Kumbulla, që nuk gjeti vend në Romën e drejtuar nga Jose Mourinho dëshiron të largohet nga klubi në janar të vitit të radhës, ashtu që të sigurojë minutazhë më të madhe në Serie A.

Marash Kumbulla

Sipas Corriere dello Sport janë katër skuadra që kërkojnë shërbimet e futbollistit shqiptar, ndërsa në opsion janë edhe huazimi por edhe blerja e kartonit të lojtarit.

Marash Kumbulla

Katër skuadrat që po kërkojnë Kumbullën janë Napoli, Torino, Cagliari dhe Fiorentina.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A