Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022


26 August, 2021 @19:15

Në Stamboll është mbajtur shorti për fazën grupore të edicionit 2021/2022 në Champions League.

Më poshtë mund t’i shikoni grupet për edicionin 2021/22:

GRUPI A:

Manchester City
PSG
Leipzig
Club Brugge

GRUPI B

Atletico
Liverpool
Porto
Milan

GRUPI C

Sporting
Dortmund
Ajax
Besiktas

GRUPI D

Inter
Real Madrid
Shakhtar Donetsk
Sheriff


GRUPI E

Bayern Munich
Barcelona
Benfica
Dinamo Kiev


GRUPI F

Villarreal
Manchester United
Atalanta
Young Boys

GRUPI G

Lille
Sevilla
Salzburg
Wolfsburg

GRUPI H

Chelsea
Juventus
Zenit
Malmo


 
Të gjitha lajmet nga Champions League