Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CITY - ARSENAL

City - Arsenal, 11-shet startuese

City - Arsenal, 11-shet startuese


28 August, 2021 @12:39

Ndeshja e parë e ditës në Premier League luhet në Etihad, ku Manchester City përballet me Arsenalin.

Formacionet startuese janë këto;

MCFC XI: Ederson, Walker, Laporte, Dias, Cancelo, Gundogan, Rodri, Silva, Torres, Grealish, Jesus.

AFC XI: Leno, Soares, Tierney, Chambers, Holding, Kolasinac, Xhaka, Odegaard, Saka, Smith Rowe, Aubameyang.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League