Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?

Daku drejt Superiores së Shqipërisë?


7 January, 2022 @9:33

Sipas spekulimeve më të fundit në mediat në Shqipëri, Mirlind Daku mund të transferohet në Shqipëri gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

Raportohet që sulmuesin e Kosovës po e kërkon skuadra e Partizanit nga Tirana, e cila garon në Kategorinë Superiore në Shqipëri.

Siç dihet, Mirlind Daku është lojtar i Osijekut kroat, te i cili gjatë këtij sezoni ka 4 paraqitje 2 gola.

Kalimi i Dakut në Shqipëri thuhet të jetë vetëm në formën e huazimit, por diçka zyrtare nuk ka ende dhe mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga