Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N - DRENASI

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë

Foto: A&N

Diarra për fitore, A&N fillon mbarë


28 August, 2021 @19:24

Fitore për skuadrën prizrenase A&N në ndeshjen e parë të sezonit.

Djemtë e drejtuar nga Genc Tamniku e mposhtën 1-0 Drenasin, për ta nisur sezonin e ri mbarë.

TABELA AKTUALE

Vendimtar në fitoren e skuadrës prizrenase ishte futbollisti nga Bregu i Fildishtë, Diarra, i cili e shënoi golin e vetëm të ndeshjes.-


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë