Të gjitha lajmet

FAZA PËRGATITORE

Drenica aranzhon miqësoren e radhës në Durrës

Foto: KF Drenica

Drenica aranzhon miqësoren e radhës në Durrës


21 January, 2021 @15:43

Skuadra e Drenicës të shtunën do ta zhvillojë një tjetër ndeshje kontrolluese në Durrës, ku po qëndron në kuadër të fazës përgatitore për stinorin pranveror.

Drenicakët kësaj radhe do ta kenë përballë skuadrën nga Berati, Tomorin.

Skuadra e Tomorit sivjet garon në kategorinë e dytë kampionale të Shqipërisë.

Kjo është ndeshja e tretë kontrolluese për Drenicën, pasi më parë është përballur me skuadrën e Malishevës dhe Gjilanit.


MIQËSORE

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

FFK Liga e parë

A&N dhe KEK-u ndahen me barazim

21/01/21 @ 15:32

FAZA PËRGATITORE

Llapi nesër kundër skuadrës ruse

FFK Superliga

Llapi nesër kundër skuadrës ruse

21/01/21 @ 15:20

BIANCONERI

Andrea Pirlo i gëzuar me trofeun e parë si trajner

Serie A

Andrea Pirlo i gëzuar me trofeun e parë si trajner

21/01/21 @ 13:48

LARGIM

Conti largohet nga Milan, i lirohet vendi Tomorit

Premier League/Serie A

Conti largohet nga Milan, i lirohet vendi Tomorit

21/01/21 @ 13:37

REAGON FEDERATA

Cristiano Ronaldo nuk është golashënuesi më i mirë në histori!

Serie A

Cristiano Ronaldo nuk është golashënuesi më i mirë në histori!

21/01/21 @ 13:24

MIQËSORE

Formacioni zyrtar i Prishtinës ndaj Chayka

FFK Superliga

Formacioni zyrtar i Prishtinës ndaj Chayka

26/01/21 @ 14:20

MOTI NDËRPREN NDESHJEN

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

26/01/21 @ 14:09

LLAPI

Llapi përfundon fazën përgatitore

FFK Superliga

Llapi përfundon fazën përgatitore

26/01/21 @ 11:57

MIQËSORE

Miqësorja e parë e Prishtinës, pas Superkupës

FFK Superliga

Miqësorja e parë e Prishtinës, pas Superkupës

26/01/21 @ 11:26

MIQËSORE

Miqësore: Arbëria - FC Minaj

FFK Superliga

Miqësore: Arbëria - FC Minaj

26/01/21 @ 09:20

BELEK, ANTALYA - PËRGATITORE

Coric mbron penalltinë, Llapi fiton ukrinasit

FFK Superliga

Coric mbron penalltinë, Llapi fiton ukrinasit

25/01/21 @ 20:15

NË TURQI

Ballkani mposhtë Vorsklën ukrainase në miqësore

FFK Superliga/International

Ballkani mposhtë Vorsklën ukrainase në miqësore

24/01/21 @ 17:13

REMZI EJUPI

Në Turqi fitoi futbolli kosovar, komplimente për Dritën

FFK Superliga

Në Turqi fitoi futbolli kosovar, komplimente për Dritën

23/01/21 @ 23:05

QËNDRIM ZYBA

Zyba: Të shënosh në ndeshjen ku fiton trofe ka rëndësi të madhe

FFK Superliga

Zyba: Të shënosh në ndeshjen ku fiton trofe ka rëndësi të madhe

23/01/21 @ 22:57

TRANSFER

Drenica rikthen ish lojtarin e saj nga Gjermania

FFK Superliga

Drenica rikthen ish lojtarin e saj nga Gjermania

23/01/21 @ 20:12


Të gjitha lajmet nga FFK Superliga