Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENICA - DUKAGJINI

Drenica - Dukagjini, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Drenica - Dukagjini, 11-shet startuese


14 May, 2023 @14:22

Me fillim nga ora 15:00, Dukagjini luan në Skenderaj ndaj Drenicës së rënë nga kategoria.

11-SHET STARTUESE:

DRENICA: Kozi; Veseli, Idrizi, Beka, Hussein; Shala, Dervishaj, Dobra, Geci; Da Silva, Imeri.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Neziri, Basriu, Syla, Kuçi; Hugo, Khomutov, Zabërgja; John, Santos, Merlaku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga