Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA DUELIT

Drenica-Llapi, 11-shet startuese

Drenica-Llapi, 11-shet startuese


25 November, 2021 @12:02

Llapi do të kërkojë ngritjen në renditje tabelare në përballjen e sotme ndaj Drenicës dhe për të vazhduar formën e mirë të kapur.

Ndërsa Drenica vendase që ka të dorëhequr kryesinë, do të luftojë për emrin e vetë dhe kthimin në rezultate pozitive.

DRENICA: Kaloshi; Qaqi, Jashari, Lushtaku, Thaçi; Dervishaj, Mziu, Denisson, Avdulli; Zabërgja, Uka.

LLAPI: 1. Coric; 25. Peposhi, 33. Neto. 5. Prençi, 4. Idrizi; 23. Shabani, 10. Ramadani, 31. Rivera, 14. Maliqi; 7. Veliu, 98. Firmino.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga