Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Drenica-Llapi, 11-shet startuese

Drenica-Llapi, 11-shet startuese


5 May, 2022 @14:20

Derisa Drenica hynë në ndeshje për të kërkuar pikët e mbijetesës, Llapi po kërkon të kapë trenin e fundit për të qenë edhe nënkampion i Kosovës për edicionin 2021/22 që do të jetë një rekord i ri i klubit.

DRENICA: Shala; Jashari, Dushi, Veliqi, Kapra; Dervishaj, Thaqi, Hamiti; Zabërgja, Mëziu, Abazi.

LLAPI: Avdyli; Prenci, Jashari, Emini; Ramadani, Maliqi, Krasniqi, Sadriu, Ahmeti; Peposhi, Fazliu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga