Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Drenica me lehtësi në çerekfinale

Drenica me lehtësi në çerekfinale


9 February, 2021 @15:10

Skuadra e Drenicës e mposhti me lehtësi Ulpianën me rezultat 4-0, dhe u kualifikua në çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Drenica kaloi në epërsi në minutën e 14’ me Donald Rapo, derisa rezultatin e dyfishoi Baton Zabërgja në minutën e 44’.

Kreshnik Uka shënoi golin e tretë të Drenicës në minutën e 61’, kurse Zabërgja shënoi golin e dytë personal dhe të katërt të Drenicës në minutën e 86’.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Drenica u kualifikua në çerekfinale të Kupës së Kosovës.

a


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga