Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Drita - Feronikeli, 11-shet startuese

Drita - Feronikeli, 11-shet startuese


12 February, 2022 @12:52

Caktohen 11-shet startuese të Dritës dhe Feronikelit.

DRITA: Maloku; Limani, Cuculi, Balde, Blakqori, Broja, Jashari, Namani, Muja, Ajzeraj, Simonovski

FERONIKELI: Pas pak..


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga