Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - GJILANI

Drita - Gjilani, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Drita - Gjilani, 11-shet startuese


12 March, 2023 @12:05

Derbi i qytetit të Gjilanit luhet sot me fillim nga ora 13:00.

Skuadrat startojnë kështu:

DRITA: Maloku; Krasniqi, Limani, Vitija, Blakçori; Broja, Baftiu, Jashari; Selmani, Ajzeraj, Tahiri.

GJILANI: Koliçi; Jashari, Sinani, Islami, Hoxha; Dabiqaj, Ramadani, Musolli; Cale, Zabërgja, Zeka.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga