Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (31)

Superliga - Formacioni i javës (31)


29 April, 2024 @9:40

Pas ndeshjeve të xhiros 31, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky:

Ilir Avdyli (LLA);

Granit Musa (FER), Lumbardh Dellova (BAL), Klaidi Cela (LIR), Ilir Blakçori (LLA);

Bujar Shabani (DUK), Nazmi Gripshi (BAL);

Florent Avdyli (FER), Granit Elezaj (DUK),  Aldi Gjumsi (LIR), Muhamet Hyseni (LLA).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga