Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Drita-Liria, 11-shet zyrtare

Drita-Liria, 11-shet zyrtare


23 November, 2022 @12:00

Ndeshja e 1/16 së finales së Kupës së Kosovës ndërmjet Dritës dhe Lirisë nis në ora 12:00, ndërsa trajneri Ardian Nuhiu ka vendosur që ekipi gjilanas të nis ndeshjen me këtë 11-she.

DRITA:

Smakiqi; B Krasniqi, Limani, Vitija, Bardhoku; Broja, Jashari, Namani, Selmani, Ajzeraj; Simonovski.

Drita XI vs Liria

LIRIA:

Hodaj; Gjeraj, Thaçi, Likaj, Sahitaj; Beseni, x, x, Susuri, Fetahaj, Tjiueza; A Berisha.

 


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës