Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MBROJTËS I RI NË EKIP

Drita zyrtarizon Melos Zenunajn

Drita zyrtarizon Melos Zenunajn


22 June, 2024 @18:36

Mbrojtësi 23 vjeç Melos Zenunaj është anëtar i ri i Dritës së Gjilanit. Zenunaj që së fundi në Superligë luajti për Lirinë, ndërsa stinorin 2023/24 e kreu te Kukësi në Kategori Superiore, ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me ekipin bardhekaltër të drejtuar nga Zekirija Ramadani.

Te Kukësi, Zenunaj qendërmrbrojtës ka pasur 12 paraqitje, ndërsa para se të luajë për Lirinë ka qenë pjesë edhe e ish-ekipit A&N dhe Dukagjinit të Klinës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga