Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Dukagjini çerekfinalisti i fundit

Dukagjini çerekfinalisti i fundit


11 February, 2021 @15:26

Skuadra e Dukagjinit e mposhti 2 Korrikun me rezultat 3-1 dhe u kualifikua në çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Golat për Dukagjinin erdhën nga Mark Milicaj, Labinot Osmani dhe Altin Merlaku, kurse për 2 Korrikun shënoi Euron Leci.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Përveç Dukagjinit, në çerekfinale të Kupës së Kosovës u kualifikuan edhe: Prishtina, Llapi, Feronikeli, Drenica, Istogu, A&N dhe Trepça ‘89.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga