Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUKAGJINI - PRISHTINA

Dukagjini - Prishtina, 11-shet startuese

Dukagjini - Prishtina, 11-shet startuese


13 August, 2022 @16:08

Në xhiron hapëse të Superligës, Prishtina udhëton në Klinë për t’u përballur me Dukagjinin sot me fillim nga ora 17:00.

Kjo është ndeshja e parë e Ismet Munishit si kryetrajner i Prishtinës.

11-SHET STARTUESE:

DUKAGJINI: Haxhihamza; Dallku, Shala, Syla, Basriu; Hugo, Qerimi, Ahmeti; Zylfiu, Merlaku, Januzi.

PRISHTINA: Nika; Mici, Bytyqi, Pllana, Useini; Gashi, Hamiti, Pefqeli; Krasniqi, Uka, Kryeziu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga