Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Edhe Christensen te Barcelona!

Edhe Christensen te Barcelona!


8 March, 2022 @11:56

Qendërmbrojtësi danez i Chelseat, Andreas Christensen, pritet të jetë lojtar i ri i Barcelonës, nga kjo verë.

Sipas njoftimeve të botuara sot në mediat spanjolle, Christensen që luan për Chelsean në Premier Ligë, ka pranuar ofertën e Barcelonës, derisa nga Stamford Bridge do të largohet pa dëmshpërblim.

Danezi 187-centimetra i gjatë është i rregullt edhe në përfaqësuesen e Danimarkës, ndërsa pos Chelseat ai ka luajtur një kohë edhe te Borussia Mönchengladbach, si huazim.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League