Të gjitha lajmet

PRISHTINA

Edhe Mazrekaj te Partizani

Mentor Mazrekaj duke ngritur trofeun e kampionit me Prishtinën

Edhe Mazrekaj te Partizani

31 July, 2013 @15:26

Mentor Mazrekaj është futbollisti i radhës me të cilin është marrë vesh Partizani i Tiranës. 

Mazrekaj do të kalojë si huazim te Partizani, me opcion blerjeje, njofton tiranasja Panorama Sport sot. 

Kështu, mesfushori që u shpallë kampion me Prishtinën do të nënshkruaj kontratën dhe do t’i bashkohet Besnik Krasniqit, Labinot Ibrahimit, Behar Maliqit dhe Amir Rrahmanit te skuadra e rikthyer në elitën e futbollit shqiptar, Partizani. 

KUKËSI

Kosovarët me pasaporta shqiptare

Yll Hoxha duke dalë në stërvitje

31 July, 2013 @14:57

Yll Hoxha dhe Besar Musolli, të cilët stinorin e kaluar kaluan në Kukës nga Superliga e Kosovës, me procedurë të…

KANADEZI

Hutchinson në Besiktas

NTV Spor

31 July, 2013 @14:36

Bardhezinjtë nga Stambolli, Besiktas, kanë bërë të ditur se janë përforcuar me mesfushorin kanadez të PSV Eindhovenit, Atiba Hutchinson.  Besiktas,…

NEYMAR

Realizon ëndrrën

REUTERS

31 July, 2013 @13:48

Barcelona barazoi në miqësore dje nga Legia Gdansk 2-2 me golat e shënuar për katalonasit nga ana e Sergio Roberto…

GAME 1: BLAZERS - OKC

S’mjaftoi triple-double për fitore

15 April, 2019 @0:21

Portland Trail Blazers, e hapi Play Offin me fitore, duke e mposhtur Oklahoma City Thunderin me rezultat 104-99. Skuadra e…

LILLE - PSG

Më e thella në 19 vite

14 April, 2019 @23:04

Fishkëllima e referit në përballjen Lille - PSG i ka dhënë fund “dhunës” së përjetuar të mysafirëve. Lille posa…

GAME 1: CELTICS - PACERS

Rikthim në pjesën e dytë, epërsi 1-0

FOTO/ nba

14 April, 2019 @22:49

Me ngritje të dukshme të lojës në pjesën e dytë, sidomos në çerekun e tretë, Bostoni e mposhti Indana Pacersin…

FINALS: BASHKIMI (F) - PRISHTINA (F)

Kampionet e Bashkimit e nisin me fitore

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

14 April, 2019 @22:24

Kampionet aktuale të Ligës së Femrave, vajzat e Bashkimit, i mposhtën vashat e Prishtinës në ndeshjen e parë të serisë…

NGA E PARA NË SUPERIORE

Vllaznia siguron Superioren

Foto: KFVllaznia/fb

14 April, 2019 @22:07

Pas një sezoni të kaluar në Kategorinë e Parë, ekipi shkodran me traditë në elitën e futbollit shqiptar, Vllaznia ka…

Të gjitha lajmet nga