Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Edhe një largim nga Prishtina

Edhe një largim nga Prishtina


11 January, 2022 @17:48

Largimi i katërt këtë muaj dhe i dyti brenda ditës së sotme nga Prishtina.

Skuadra kryeqytetase pak minuta më parë ka njoftuar që e ka shkëputur kontratën edhe me qendërmbrojtësin Sodiq Atanda.

TABELA AKTUALE

Atanda te Prishtina erdhi gjatë gushtit të vitit 2021 dhe në gjysmën e parë të sezonit zhvilloi 13 paraqitje.

Atanda i bashkangjitet Florent Avdylit, Xhevdet Shabanit e Sabien Lilajt në listën e lojtarëve të larguar nga Prishtina brenda pak ditëve.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga