Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Edhe një largim nga Prishtina

Edhe një largim nga Prishtina


15 January, 2022 @14:21

Në vazhdën e largimeve nga Prishtina këtë afat kalimtar, sot është bërë i ditur edhe një tjetër largim.

Përmes një postimi në Facebook, mbrojtësi Leotrim Bekteshi ka njoftuar që aventura e tij me FC Prishtinën ka përfunduar dhe pas 3 viteve ai do të largohet nga skuadra në fjalë.

TABELA AKTUALE

Postim zyrtar nga klubi i Prishtinës në lidhje me këtë largim nuk ka ende, pra ky lajm është bërë i ditur nga llogaria personale e futbollistit në fjalë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga