Të gjitha lajmet

CRISTIANO NEGATIV NE COVID-19

Edhe një test para rikthimit

Edhe një test para rikthimit


30 October, 2020 @21:38

Juventus ka bërë të ditur se Cristiano Ronaldo është testuar negativ në COVID-19 dhe lojtari, sipas rregullave, mund të dalë nga izolimi 19 ditësh që e kaloi.

Mirëpo, bianconerët gjithashtu kanë bërë të ditur se ai do të duhet të hyjë në test mjekësor te klubi para se t’i kthehet stërvitjeve, për shkak të COVID-19.

Juventus është duke shpresuar që superylli portugez i ekipit të mos ketë asnjë problem shtesë dhe të jetë në gjendje që t’i kthehet skuadrës në përballje ndaj Spezias, të dielën.


ANDALUZIA

Sevilla prezanton Papu Gomezin

Serie A/La Liga/Transfere

Sevilla prezanton Papu Gomezin

27/01/21 @ 00:42

LAZIO

Musacchio bashkëlojtar i ri i Muriqit

Serie A

Musacchio bashkëlojtar i ri i Muriqit

26/01/21 @ 23:19

COPPA ITALIA

Eriksen eliminon Milanin nga Kupa

Serie A

Eriksen eliminon Milanin nga Kupa

26/01/21 @ 22:52

JUVENTUS

Alex Sandro shërohet nga COVID-19

Serie A

Alex Sandro shërohet nga COVID-19

26/01/21 @ 21:02

SERIA A

Roma po bëhet me super trajner?

Serie A

Roma po bëhet me super trajner?

26/01/21 @ 19:37

SERIA A

Conte dënohet nga Komisioni Disiplinor

Serie A

Conte dënohet nga Komisioni Disiplinor

26/01/21 @ 18:37

TEAM OF THE HALF-SEASON 2020/21

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

Serie A

Opta nxjerr 11-shen më të mirë në Serie A

25/01/21 @ 23:43

PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08

TOMORI

S’mund t’i thoja “jo” ftesës së më të mirit

Serie A

S’mund t’i thoja “jo” ftesës së më të mirit

25/01/21 @ 19:05

TE ROMA

Edin Dzeko mund të largohet, pas mosmarrëveshjes me trajnerin

Serie A/Transfere

Edin Dzeko mund të largohet, pas mosmarrëveshjes me trajnerin

25/01/21 @ 18:47


Të gjitha lajmet nga Serie A