Të gjitha lajmet

LLAPI

Edon Zeqiri transferimi i parë i Llapit për 2020/21

FOTO / Llapi

Edon Zeqiri transferimi i parë i Llapit për 2020/21

28 July, 2020 @15:13

Pas renovimit të kontratave me Arbnor Ramadanin e Elvis Prençin, skuadra e Llapit ka zyrtarizuar transferimin e parë për stinorin 2020/21.

Edon Zeqiri është kthyer përsëri te Llapi, duke nënshkruar kontratë 1 vjeçare me skuadrën nga Podujeva.

Zeqiri gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat: Hysi, Flamurtari e Malisheva.

FINALJA E KUPËS

Thaqi: Nëse s’fitojmë, sezon i dështuar

29 July, 2020 @11:59

Një prej futbollistëve të Prishtinës që folën për Supersport para ndeshjes finale ishte edhe Armend Thaqi, mbrojtësi i djathtë. “Duhet…

FINALJA E KUPËS

Dallku: Shpresoj ta filloj karrierën me trofe

29 July, 2020 @11:53

Përveç trajnerit të Ballkanit, për Supersport para finales së Kupës u shpreh edhe Armend Dallku, trajneri i Prishtinës. “Jo…

KUPA E KOSOVËS

Baftiu: Qëllimi është vetëm fitorja

29 July, 2020 @11:44

Futbollisti më i mirë i sezonit në Superligë, Blend Baftiu, u shpreh për Supersport para finales Prishtina vs. Ballkani. “Nuk…

FINALJA E KUPËS

Deklarata e Munishit para finales

29 July, 2020 @11:36

Para finales së Kupës, për Supersport është shprehur Ismet Munishi, trajneri i Ballkanit. “Normalisht që presioni më i madh është…

MEDIA TALK

Galatasaray po përgatit ofertë për Baftiun

Foto: FCBallkani/fb

29 July, 2020 @11:08

Pas 19 golave të shënuara, arritjes në finale të Kupës së Kosovës dhe lojërave të treguara, Blend Baftiu është bërë…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga