Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SULMUESI I KOSOVËS

Elbasan Rashani asiston në fitoren e parë pas 4 xhirosh të ekipit

Elbasan Rashani asiston në fitoren e parë pas 4 xhirosh të ekipit


23 January, 2022 @16:50

Futbollisti i Kosovës, Elbasan Rashani, ka vazhduar me lojëra të mira në Ligue 1 me ekipin e tij Clermont.

Ai ka asistuar në golin e fitores së ekipit të tij, pasi që Clermont përmbysi epërsinë e Rennes në 2-1 në fund.

Rashani asistoi te Jordan Tell në minutën e 71 për fitoren 2-1, që ka qenë fitorja e parë pas 4 xhirosh në Ligue 1 për Clermontin.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1