Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGUE 1

Elbasan Rashani transferohet në Ligue 1

Elbasan Rashani transferohet në Ligue 1


16 July, 2021 @21:45

Sulmuesi i përfqësueses së Kosovës, Elbasan Rashani, karrierën e tij do ta vazhdojë në Ligue 1.

Rashani ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me skuadrën Clermont Foot 63.

Sulmuesi kosovar, së fundi ishte pjesë e skuadrës Erzurumspor, ku në 12 ndeshje shënoi 3 gola.


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1