Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHORTI I EUROPA LEAGUE

Europa League - grupet për edicionin 2021/2022

Europa League - grupet për edicionin 2021/2022


27 August, 2021 @12:27

Një ditë pas shortit të Champions Leagues, është mbajtur sot edhe shorti për fazën grupore të Europa Leagues.

Më poshtë mund t’i shikoni grupet pë edicionin 2021/22.

GRUPI A

Lyon
Rangers
Sparta Praha
Brondby

GRUPI B

Monaco
PSV
Real Sociedad
Sturm Graz

GRUPI C

Napoli
Leicester
Spartak Moskva
Legia

GRUPI D

Olympiacos
Frankfurt
Fenerbahçe
Antwerp

GRUPI E

Lazio
Lokomotiv Moskva
Marseille
Galatasaray

GRUPI F

Braga
Crvena Zvezda
Ludogorets
Midtjylland

GRUPI G

Leverkusen
Celtic
Betis
Ferencvaros

GRUPI H

Dinamo Zagreb
Genk
West Ham
Rapid Wien


 
Të gjitha lajmet nga Europa League