Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KAMPIONI NË OHËR

Faza e dytë për Ballkanin, në Ohër

Faza e dytë për Ballkanin, në Ohër


21 June, 2022 @13:02

Nis faza e dytë e përgatitjeve për Ballkanin e Suharekës, kampionin e Kosovës në futboll.

Klubi ka bërë të ditur se ekipi ka arritur në Ohër dhe aty do të kryejë fazën e dytë përgatitore, para ndeshjeve ndërkombëtare që do t’i ketë në kuadër të kualifikimeve për Ligë të Kampionëve.

Gjithashtu, klubi ka bërë të ditur se të mërkurën në 17:30 Ballkani do të zhvillojë një miqësore me Llapin atje.

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga