Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Fenerbahçe-Galatasaray, 11-shet startuese

Fenerbahçe-Galatasaray, 11-shet startuese


10 April, 2022 @18:57

Në ora 19:30 nis përballja ndërmjet Fenerbahçe dhe Galatasaray, që është derbi më i madh i futbollit turk.

Trajnerët kanë vendosur për 11-shet startuese të tyre, ndërsa Ibrahim Kartal i Fenerbahçes dhe Domenec Torrent i Galatasarayit janë përcaktuar për:

FENERBAHÇE: Altay; Aziz, Min-jae, Kadioglu, Samuel; Crespo, Zajc, Kahveci, Yandas, Rossi; Dursun.

GALATASARAY: Muslera; Nelsson, Marcao, Elabdellaoui, Van Aanholt; Antalyali, Kutlu, Babel, Cicaldau, Akturkoglu; Gomis.


 
Të gjitha lajmet nga International