Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TURQIA

Fenerbahçe ngritet në krye

Fenerbahçe ngritet në krye


30 January, 2021 @20:04

Fenerbahçe ka regjistruar një fitore minimale kundër Rizesporit me rezultat 1-0, por me vlerë të madhe.

Goli i Fenerit erdhi në minutën e parë shtesë në pjesën e parë, pas goditjes nga gjuajtja e lirë nga Enner Valencia, ku topi goditi portierin.

Fenerbahçe me një ndeshje më shumë ngritet në pozitën e parë në Superligën Turke.


 
Të gjitha lajmet nga International