Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KIKA - 2 KORRIKU

Ferati e Sejdiu golashënues, Kika e 2 Korriku barazojnë

Foto: KF 2 Korriku

Ferati e Sejdiu golashënues, Kika e 2 Korriku barazojnë


3 October, 2021 @17:38

Me rezultat 1-1 është mbyllur përballja e sotme mes Kikës nga Hogoshti dhe 2 Korrikut nga Prishtina.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, e më pas në pjesën e dytë rrjetat u tundën dy herë.

TABELA AKTUALE

Fillimisht për 0-1 shënoi Qëndrim Sejdiu i prishtinasve, e pikën Kikës ia siguroi goli i Lirian Feratit.

Ky barazim bën që Kika të ndodhet në vendin e parafundit të Grupit B të Ligës së Parë momentalisht, kurse 2 Korriku renditet në vendin e parë të këtij grupi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë