Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERIZAJ - VUSHTRRIA

Ferizaj e Vushtrria ndajnë pikët

Foto: FC Ferizaj

Ferizaj e Vushtrria ndajnë pikët


19 September, 2021 @18:05

Pa fitues është mbyllur dueli i luajtur sot në Ferizaj mes skuadrës vendase së Ferizajt dhe Vushtrrisë mysafire.

Takimi mes skuadrave në fjalë u mbyll 1-1.

Goli i Vushtrrisë sot u shënua nga futbollisti Etrit Halimi, kurse golshënuesi i Ferizajit ishte Kenan Orana (20’).

TABELA AKTUALE

Ferizaj sot u drejtua nga trajneri Sherif Topalli, kurse që nga nesër në krye të skuadrës do të jetë Arbnor Morina, zyrtarizimi i të cilit u bë pak ditë më parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë