Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAY OUT: FERIZAJ - LIRIA

Ferizaj - Liria, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Ferizaj - Liria, 11-shet startuese


4 June, 2023 @14:14

Me fillim nga ora 15:00, Ferizaj dhe Liria përballen mes tyre në Podujevë.

Fituesi i këtij dueli sezonin tjetër luan në Superligë

11-SHET STARTUESE:

FERIZAJ: Jovanovski; Cakolli, Bardhi, Halili, Avdulli, Shabani, Sefa, Krasniqi, Islami, Sadriu, Panadic.

Liria: Hodaj; Hasanaj, Megameno, Jashari, Topalaj, Likaj, Fetahaj, Beseni, Berisha, Elshani, Tijueza.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga