Të gjitha lajmet

FERIZAJ - TREPÇA '89

Ferizaj vs. Trepça ‘89, 11-shet startuese

Ferizaj vs. Trepça ‘89, 11-shet startuese

5 July, 2020 @16:25

Në Ferizaj sot mes vete luajnë Ferizaj dhe Trepça `89, që po luftojnë për mbijetesë.

11-SHET STARTUESE:

FERIZAJ: Kaçiu, Halili, Hyseni, Bardhi, Stojanovski, Shaqiri, Asani, Krasniqi, Orana, Sadriu, Gashi.

TREPÇA `89: Spahija, Pllana, Asare, Kaqiku, Dedija, Traore, Jashari, Cmajcanin, Avdyli, Arb. Muja, Manaj.

LLAPI - DRITA

Llapi vs. Drita, 11-shet startuese

5 July, 2020 @16:13

Ndeshja kryesore e ditës luhet në Podujevë, ku Llapi vendas e pret Dritën në luftë për titull. Për shkak të…

FERIZAJ - TREPÇA '89

Ndeshje “jetike” për Trepçën ‘89

5 July, 2020 @11:26

Me humbjen e Drenicës dje në sekondat e fundit të ndeshjes ndaj Prishtinës, është ngritur shpresa e Trepçës ‘89 për…

LLAPI - DRITA

Drita në kërkim të mbajtjes së distancës

FOTO / Arkiv

5 July, 2020 @11:19

Skuadra e Dritës sot do të luaj një ndeshje shumë të rëndësishme ndaj Llapit. Dritës i duhet fitorja për ta…

DUKAGJINI - BALLKANI

Baftiu shkëlqen, Ballkani pret gabimin e Dritës!

4 July, 2020 @19:01

Siç edhe pritej, me fitore të suharekasve është mbyllur dueli mes Dukagjinit dhe Ballkanit në Klinë. Skuadra e drejtuar nga…

FERONIKELI - GJILANI

Gjilani i rikthehet fitoreve, gara për titull shumë e fortë!

FOTO / Gjilani

4 July, 2020 @18:56

Pas barazimit ndaj Llapit në shtëpi xhiron e kaluar, Gjilani sot ka shënuar një fitore mjaft të rëndësishme në garën…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga