Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Ferizaji deklason Renovën

Ferizaji deklason Renovën


13 January, 2022 @15:45

Skuadra e Ferizajit ka shënuar fitore të thellë në ndeshje përgatitore ndaj Renovës.

Të drejtuar nga trajneri Arbnor Morina ferizajasit kanë mposhtur ekipin nga Maqedonia Veriore me rezultat 4-1, derisa katër lojtarë të ndryshëm kanë shënuar nga një herë për ekipin në këtë fitore.

Florim Berisha, Bleon Shaqiri, Enis Sefa dhe Kenan Orana janë regjistruar në listën e shënuesve të Ferizajit, kurse klubi ka bërë të ditur se trajneri u ka dhënë mundësi të gjithë futbollistëve për tu paraqitur në këtë ndeshje për të parë formën e tyre para fillimit të edicionit pranveror në Ligë të Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë