Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Ferizaji-Dukagjini, 11-shet startuese

Ferizaji-Dukagjini, 11-shet startuese


28 May, 2023 @14:37

FERIZAJI XI: Jovanovski, Shabani, Cakolli, Halili, Islami, Bardhi, Krasniqi, Sadriu, Orana, Hyseni, Avdulli.

DUKAGJINI XI: 30. Haxhihamza (P), 3. Shala, 5. Basriu (kap.), 6. Syla, 44. Dallku, 19. Kuçi, 96. Hugo, 23. Zulfiu, 88. John, 10. Merlaku, 9. Santos. REZ.: 1. Muhaxhiri (P), 4. Millaku, 7. Elezaj, 8. Zabwrgja, 18. Ahmeti, 21. Berisha, 55. Selimi, 93. Neziri, 99. Kameraj.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga