Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERONIKELI 74 - LLAPI

Feronikeli 74 - Llapi, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Feronikeli 74 - Llapi, 11-shet startuese


16 September, 2023 @14:21

Sot në Drenas, Nikli luan në shtëpi ndaj Llapit të Podujevës.

Skuadrat startojnë kështu:

FERONIKELI 74: Bujupi; Musa, Lladrovci, Bardhoku, Haxhaj; Behar Maliqi, Shabani; A.Maliqi, Berisha, Rrahmani, Zogu.

LLAPI: Avdyli; Jashari, Krasniqi, Cobian, Blakçori; Ramadani, Namani, Ahmeti; Selimi, Bekteshi, Hyseni.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga