Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FUSHË KOSOVA - DRITA

Fushë Kosova - Drita, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Fushë Kosova - Drita, 11-shet startuese


16 September, 2023 @14:27

Në “Sami Kelmendi” të Lipjanit, sot me fillim nga ora 15:00 Fushë Kosova e pret Dritën.

11-SHET STARTUESE:

Fushë Kosova: Pas pak…

Drita: Smakiqi; Besnik Krasniqi, Astrit Thaqi, Salihu, Vitija; Dabiqaj, Broja, Jashari; Ajzeraj, Baftiu, Blerim Krasniqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga