Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Feronikeli mposhtë Prizrenin, kalon në 1/8 e finales

Feronikeli mposhtë Prizrenin, kalon në 1/8 e finales


17 December, 2020 @15:12

Me performancën në pjesën e dytë të ndeshjes, Feronikeli e mposhti Prizrenin me rezultat 0-4 dhe u kualifikua në 1/8 e finales së Kupës së Kosovës.

Pjesa e parë përfundoi me rezultat 0-0, derisa në pjesën e dytë për Feronikelin shënuan Marko Simonovski (2), Argjend Malaj dhe Sokol Kiqina.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

Feronikeli do ta mësojë kundërshtarin e 1/8 së finales pas shortit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga