Të gjitha lajmet

FERONIKELI

Feronikeli nënshkruan me mesfushorin malazez

FOTO / Feronikeli

Feronikeli nënshkruan me mesfushorin malazez

28 July, 2020 @19:28

Skuadra nga Drenasi, Feronikeli, ka zyrtarizuar përforcimin e parë për stinorin 2020/21.

Nikli ka nënshkruar kontratë me mesfushorin malazez, Marko Milickovic.

Milickovic është 22 vjeçar, luan në pozitën e mesfushorit ofansiv. Ai gjatë karrierës së tij ka luajtur te skuadrat si: OFK Titograd, Mladost dhe Otrant të Ulqinit.

Feronikeli ka bërë të ditur se do të ketë edhe përforcime të tjera, derisa skuadra nga Drenasi do t’i kthehet stërvitjeve më 10 gusht.

PLISAT

Prishtina frikëson me statistika para finales

28 July, 2020 @16:53

Skuadra e Prishtinës para pak çastesh ka lëshuar një njoftim statistikor në faqen e saj të Facebookut, ku bën të…

DUKAGJINI

Skadon kontrata, Memaj ndahet nga ekipi i tij

28 July, 2020 @16:25

Memaj në një njoftim në llogarinë e tij personale në Facebook, ka bërë të ditur se i ka përfunduar kontrata…

FERIZAJ

I përfundon kontrata me Ferizajin, mbetet lojtar i lirë

28 July, 2020 @16:16

Përmes një postimi në Facebook, Dren Gashi ka njoftuar që kontrata e tij me skuadrën e Ferizajit ka përfunduar dhe…

LLAPI

Njëri ndër më të mirët te Llapi, mbetet i lirë

28 July, 2020 @15:41

Njëri ndër lojtarët më të mirë të Llapit, Mërgim Pefqeli, para pak çastesh ka thënë se nuk do të jetë…

FERONIKELI

Met Millaku i larguari i parë nga Feronikeli

FOTO / Feronikeli

28 July, 2020 @15:18

Para pak çastesh, është bërë e ditur se futbollisti Met Millaku është larguar nga skuadra e Feronikelit. Lajmin e konfirmuan…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga