Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISTOG

Fitore e madhe e Besës

Fitore e madhe e Besës


19 October, 2014 @16:08

Ekipi i Istogut ka përjetuar humbjen e dytë me radhë në Superligë, pas një forme të mirë me ardhjen e trajnerit të ri. 

Troftat janë mposhtur nga fqinjtë e tyre, Besa e Pejës, që kanë shënuar në fund të takimit për të arritur fitoren 1-2. 

Ka qenë Mensur Duraku që ka shënuar penalltinë në minutën e fundit të takimit, pasi që më parë Adnan Maxharraj kishte shkaktuar penalltinë. 

Me këtë fitore Besa arrin në vend të pestë të tabelës, derisa Istogu bie në vend të tetë. 

REZULTATET, TABELA AKTUALE


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga