Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENASI - TREPÇA

Fitore në Drenas, Trepça dimëron në vendin e dytë

Fitore në Drenas, Trepça dimëron në vendin e dytë


27 November, 2021 @15:36

Skuadra me shumë emër në futbollin kosovar, Trepça nga Mitrovica, dimrin do ta kalojë duke qenë në vendin e dytë të Grupit A të Ligës së Parë.

Mitrovicasit sot shënuan fitore me rezultat 0-2 ndaj Drenasit në udhëtim, për ta mbyllur kështu vjeshtën në mënyrë tejet të mirë

TABELA AKTUALE

Pjesa e parë u mbyll 0-1, e më pas Trepça shënoi edhe një herë në pjesën e dytë dhe e mbylli me fitore 0-2.

Kështu, Trepça e mbyllë stinorin vjeshtor në vendin e dytë të Grupit A, kurse Drenasi është i parafundit në këtë grup.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë