Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLAMURTARI - FUSHË KOSOVA

Flamurtari-Fushë Kosova barazojnë, s’lëvizin!

Flamurtari-Fushë Kosova barazojnë, s’lëvizin!


6 March, 2022 @23:58

Ndeshja në mes të Flamurtarit dhe Fushë Kosovës, ka përfunduar me rezultat të barabartë 1-1.

Gola erdhën në pjesën e parë të ndeshjes. Flamurtari kaloi në epërsi së pari, e më pas Fushë Kosova ka barazuar me Dylan Effan.

Me këtë barazim që të dyja skuadrat nuk lëvizën nga pozitat e tyre në tabelë.

TABELA AKTULE

Flamurtari gjendet në pozitën e shtatë me 21 pikë, kurse Fushë Kosova në pozitën e gjashtë me 22 pikë.

Në xhiron e 18, Flamurtari takohet me Vushtrrinë, derisa Fushë Kosova përballet me Vitinë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë