Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLAMURTARI - VLLAZNIA

Flamurtari minimalisht ndaj Vllaznisë

Flamurtari minimalisht ndaj Vllaznisë


30 October, 2021 @15:26

Takimi i luajtur sot në Prishtinë mes Flamurtarit dhe Vllaznisë në Grupin B të Ligës së Parë në fund u mbyll me rezultat minimal 1-0 për vendasit.

Pas pjesës së parë në këtë duel, gjithçka ishte e barabartë, 0-0, e fitoren prishtinasit e arritën falë një goli të shënuar në pjesën e dytë.

TABELA AKTUALE

Me këtë fitore, Flamurtari është i gjashti në Grupin B të Ligës së Parë, kurse Vllaznia momentalisht është një pozitë më poshtë.

Xhiron në vazhdim, Flamurtari i shkon Vitisë, kurse Vllaznia e pret Ramiz Sadikun në Pozheran.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë